İçeriğe geç

Bahçeşehir Kapı Göbeği Değişimi ve Çilingir Hizmeti

Bahçeşehir Kapı Göbeği Değişimi ve Çilingir Hizmeti 7/24 kesintisiz çilingir ve kilit satış, montaj hizmeti veren firmamız profesyonel ekibi, 2 tam donanımlı aracı ile hizmetinizdedir.

Bahçeşehir Ispartakule Bölgesi;

Bahçeşehir Ispartakule ‘ bölgesindeki BİZİMEVLER sitesi grubuna Kale Kilit‘in 83mm uzunluğundaki özel proje kapısı göbeğini veya dünya lideri olan Multlock marka Patentli, Yüksek Güvenlikli göbeklerinin satış ve montajını yapmaktayız.

Gene Ispartakule bölgesindeki İnnovia Sitesi, Patara Sitesi, Efes Sitesi, Birİstanbul Sitesi, UniKonut Sitesi, Studyo24, Garanti Koza Sitesi, Ağaoğlu MyWorld gibi sitelerde ise Kale Kilit‘in 68mm Standart ölçü göbeğini veya dünya lideri olan Multlock marka Patentli ve Yüksek Güvenlikli kapı göbekleri kullanmakta, satış ve montajını yapmaktayız.

Ispartakule bölgesindeki kapı kilidinin sizlere en pahalıya patlıyacağı tek Konut, Avrupa 1, Avrupa 2, Avrupa 3, Avrupa Konutları’dır. Dairelerin kapıları özel Dierre kapısı olduğu için standart Kale Kilit‘in standart ölçü barelleri bu kapılara uymamaktadır. 3 farklı göbek seçeneği ile bütçenize en uygun olanı seçebilir, satın alabilir veya montaj yaptırabilirsiniz.

Bahçeşehir Esenkent Bölgesi;

Bahçeşehir Esenkent bölgesinde ise genellikle kapılarınız çok özel bir kapı değil ise Kale Kilit’in 68mm Standart Ölçü barelini veya dünya lideri Multlock Marka Patentli, Çelik, kapı göbeklerinin satışını ve montajını yapmaktayız.

Bahçeşehir Boğazköy Bölgesi;

Bahçeşehir Boğazköy bölgesinde genellikle kapılarınız çok özel bir kapı değil ise Kale Kilit’in 68mm Standart Ölçü barelini veya dünya lideri Multlock Marka Patentli, Çelik, kapı göbeklerinin satışını ve montajını yapmaktayız.

Bahçeşehir Kapı Göbeği Değişimz Servisi, Çilingir Hizmetleri

UYSAL ANAHTAR KAPI ÇÖZÜMLERİ

0532 350 02 37

Tarih:Bahçeşehir Çilingir